Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych. Firma istnieje od 1994 r. Współpracujemy z wieloma europejskimi firmami. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży na rynku skandynawskim oraz niemieckim.

Pracujemy na bazie własnych projektów lub według modeli powierzonych przez klientów. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły. W naszej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne.

Surowce wykorzystywane w naszej produkcji takie jak drewno, płyty meblowe czy pianka poliuretanowa pochodzą od sprawdzonych dostawców, dostarczających nam produkty najwyższej klasy. Naszym klientom oferujemy również szeroki wybór tkanin, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować meble do każdego wnętrza.

W naszej ofercie znajdą państwo :

Sofy
Narożniki
Fotele

Aby dopasować naszą kolekcję do zmieniającego się rynku, dbamy o stałe poszerzanie się dostępnego asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi meblami w zakładce „kolekcja”.

Firma zlokalizowana jest 60 km od Gdańska, w Puzdrowie niedaleko Sierakowic. Realizacja zamówień trwa zazwyczaj od 2 do 4 tygodni.

Znajdź nas na mapie